ATAÇELİK olarak, uzman ve dinamik kadromuzla “Proje-Üretim-Montaj” sistemi içerisinde çalışan entegre bir yapısal çelik firmasıyız.

Son teknoloji makine ve ekipmanlardan oluşan üretim tesisimizde her türlü işlemi yüksek kalite ve hızda hayata geçiriyoruz. Sahip olduğumuz yüksek üretim kapasitesi ve kalitesiyle sektörün öncü firmalarından biriyiz.

 

  • Her biri alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla; müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine, uluslararası standartlar doğrultusunda, üretim ve montaj kolaylığı sağlayan, süreyi ve maliyetleri azaltan çözümler sunmaktayız.
  • Yaptıkları işe özel gerekli tüm eğitimleri almış çatım, kaynak ve boya personelimizle yüksek kalitede imalat yapmakta; bünyemizde yer alan kaynak mühendisi ve kalite operatörlerinden oluşan kalite kontrol ekibimizle imalatımızı sürekli kontrol etmekteyiz.
  • Merkezi konumumuzun sağladığı avantajı kullanarak, karayolu ve denizyolu taşımacılıklarına uygun bir şekilde hem yurtiçi hem de yurtdışı projelere özel paketlerle sevkiyat yapmakta, projelerin kapsamına uygun olarak montaj hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır bir arada çalışan ATAÇELİK ailesi olarak bugüne kadar hem yurtiçinde hem de yurtdışında önemli ve prestijli sayısız projede yer aldık. Hedefimiz; her zaman olduğu gibi, en değerli projelere ATAÇELİK imzasını atmak.